CONTACT US HERE AT: fadi.kayyali@2immigration.com
mohsen.badawood@2immigration.com

K1 ve K3 Vizeleri: Nişanlı ve Evlilik

                                            K1 Visa Fiancé Visa ve K3 Evlilik Vize                                            

young couple in loveAşık genç çift K-1 Visa veya Visa veya nişanlısı vizesi. ABD vatandaşıysanız, yabancı bir ülke ile evlenmeyi ve Amerika Birleşik Devletleri'nde düğüm atmayı düşünürseniz, muhtemelen K-1 vizesi için başvuruda bulunursunuz. K-1 vizesi nişanlınızın evlenmeden önce 90 gün veya üç aya kadar zaman geçirmesine izin verir. K-1 vizesine olan avantaj, bunun tek adımlı bir süreç olması ve ilişkinizi kanıtlamanın çok daha kolay olmasıdır. Nişanlı vizesi, Birleşik Devletlerde işlenerek, evliliğin yapıldığı ülkenin konsolosluğundaki onaylanmış K-3 vizesinden daha hızlı bir şekilde onaylanacağı anlamına geliyor. Dezavantaj, nikahın 90 gün içinde gerçekleşmemesi durumunda, finansınızın kendi Ülkesine dönmesi ve vize işleminin devam etmesi gerekir. Diğer bir dezavantaj, evrakın mükemmel bir şekilde doldurulması gerektiğidir, aksi halde vize başvurusu gecikebilir.

K-3 Vize veya Evlilik Vize. Yurtdışında evlenmeyi planlıyorsanız bu vize başvurusunda bulunmalısınız. Bir anlamda ABD hükümeti için evliliğe olan bağlılığınızı kanıtlamanız gerekmediği, eşinizin ABD'de ikamet izni alacağınız ve ülke içinde ve dışında seyahat etmekte serbest olmanız daha kolay olacaktır. Dezavantajları, K-3 evliliği vizesi için başvuran Amerikan vatandaşının, Amerika Birleşik Devletleri hükümetinin yurtdışında evlenmesi için izin alması gerektiği yönündedir. Tüm belgeler İngilizce'ye tercüme edilmeli ve kağıt işi ABD'de değil, evlendiğiniz ülkede işlenmelidir.

Bir ABD göçmenlik meslek çalışmasının bir K1 veya K3 vizesi için başvururken size yardımcı olması kritik önemdedir, çünkü herhangi bir dokümantasyon hatası burada yeni yaşamınıza başlamada bir beklemeye neden olabilir.

FADI KAYYALI, INC.

We provide full immigration services related to business and investment visas such as Eb-5, E-2, and L visas along with processing green card petitions. We have you live, work and invest in US.

100% Satisfaction Guaranteed

Get in touch

We invite you to contact or visit us.

fadi.kayyali@2immigration.com
mohsen.badawood@2immigration.com

UNITED STATES
24700 Center Ridge Rd., Suite 310,  Westlake, OH 44145, USA
Tel: +1-440-835-4766
Whatsapp: +966-50-565-5535
Fax: +1-848-628-0212

SAUDI ARABIA
Tel: +1-440-835-4766
Whatsapp: +966-50-565-5535

Testimonials

 

“Dear Mr. Kayyali, I would love to thank you for the time and dedication spent on my application and I absolutely appreciate all the work put into my case. The wonderful staff you have went above and beyond to make sure everything was done in a timely manner. Best regards. ”

Saeed A.