CONTACT US HERE AT: fadi.kayyali@2immigration.com
mohsen.badawood@2immigration.com

Fadi Kayyali, Inc

                                                                                                                        

Fadi Kayyali: Göçmen Uzmanlarıyız.

Fadi Kayyali

Fadi Kayyali hukuk kariyerini göçmenlik yasasına adamıştır. 11 yıllık uygulamada yüzlerce göçmen ve göçmen olmayan vize dilekçesini başarıyla elde etti. Alanında bir uzman olarak kabul edilmektedir ve yasal göç konusunda sayısız makale yazmıştır. Ürdün'ün vatandaşı olan Bay Kayyalı, Ürdün Üniversitesi'nde ilk hukuk derecesini Fadi Kayyalı kazandı. Daha sonra Uluslararası Hukuk Derneği Uluslararası Hukuk Danışmanı olarak katılmak için Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındı. Sayın Kayyali, Cleveland, Ohio'daki Case Western Reserve Üniversitesi'nden yüksek lisansını (LL.M) tamamladı. Bay Kayyali, 2003 yılında ABD'de hukuk kariyerine başladı ve ABD ve dünyadaki en saygın hukuk şirketlerinden biri olan Jones Day Law Firm için çalıştı.

Kayyali hukuk kariyerine göçmen olmayan göçmen ve göçmen vize dilekçelerini ele aldi. Bay Kayyalı, 11 yıldan fazla yoğun göç deneyimine sahiptir ve farklı gazetelerde göç hakkında yüzlerce makale yazmıştır. Sayın Kayyali, L-1A vize, E-2 vize, EB-5, H-1B, H-2B, B-1 ve B-2 Vizeleri, I-140 dilekçesi almak isteyenler için tanınan bir savunucudur. 485 dilekçe, VAWA (kadına karşı şiddet eylemi) dilekçeleri, F-1 öğrenci vizeleri, J-1 öğrenci değişim vizeleri, I-601 uygulamaları, sığınma başvuruları, K-1 ve K-3 vizeleri, Eb-2 ve Eb-3 başvurular ve NIW (ulusal çıkar feragatnamesi) dilekçeleri.

Ayrıca bir sivil hak savunucusu olan Kayyali, www.civicrights.org ve çeşitli sivil hak örgütlerinin de sahibi.

Sayın Kayyalı, Amerikan Barolar Birliği, New Jersey Barosu ve Ohio Barosu'nun yabancı bir avukat olarak görev yapmaktadır. Kayyali, herhangi bir medeni ya da cezai meselede yasa uygulama ruhsatina sahip degildir, ancak tüm göçmenlik belgelerinizi USCIS ile ele alabilir. Sayın Kayyali'nin USCIS ile ilgili 13 yıllık tecrübesi vardır ve onay oranı olağanüstü.

 Sayın Kayyali, İngilizce ve Arapça bilmektedir.

 

FADI KAYYALI, INC.

We provide full immigration services related to business and investment visas such as Eb-5, E-2, and L visas along with processing green card petitions. We have you live, work and invest in US.

100% Satisfaction Guaranteed

Get in touch

We invite you to contact or visit us.

fadi.kayyali@2immigration.com
mohsen.badawood@2immigration.com

UNITED STATES
24700 Center Ridge Rd., Suite 310,  Westlake, OH 44145, USA
Tel: +1-440-835-4766
Whatsapp: +966-50-565-5535
Fax: +1-848-628-0212

SAUDI ARABIA
Tel: +1-440-835-4766
Whatsapp: +966-50-565-5535

Testimonials

 

“Dear Mr. Kayyali, I would love to thank you for the time and dedication spent on my application and I absolutely appreciate all the work put into my case. The wonderful staff you have went above and beyond to make sure everything was done in a timely manner. Best regards. ”

Saeed A.